|  Esileht  |  Kliinikust  |  Kontakt  |  Esita küsimus  |  Esileht  |  Kliinikust  |  Kontakt  |  Esita küsimus


 
Kõik inimesed


Dr. Olev Poolamets , meestearst (androloog - uroloog)


Lõpetas 1994. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala, 1996. aastal üldarstliku internatuuri ning 1999. aastal androloogia-uroloogia residentuuri. Samast aastast töötab praeguses Lääne-Tallinna Keskhaiglas, kirurgilist ravi osutab Keila Südamekliinikus. On täiendanud ennast mitmetel konverentsidel ning seminaridel erinevates maailma riikides, on mitmete erialaorganisatsioonide liige Eestis ja maailmas.

 

Dr. Olev Poolamets on Eesti Pereplaneerimise Liidu ja Eesti Akadeemilise Seksuoloogia Seltsi juhatuse liige. On esinenud regulaarselt mehe tervise teemadel erinevates meediaväljaannetes, algatanud projekte mehe seksuaal- ja reproduktivtervise edendamiseks ning koolitanud erinevaid sihtgruppe. Dr. Olev Poolamets on raamatu 'Mees Muutuvas Maailmas' põhiautoreid.


Dr. Kai Haldre , naistearst


Lõpetas 1989. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal ja 1990. aastal internatuuri sünnitusabi ja günekoloogia erialal. Samast aastast töötab naistearstina Pelgulinna Sünnitusmajas. Aastatel 1995-2001 oli Eesti Pereplaneerimise Liidu tegevdirektor. 2000. aastast Tartu Ülikooli arstiteaduskonna doktorant.

 

Täiendanud ennast ultrahelidiagnostika alal Vilniuse Ülikoolis, Tel Avivis ja Londonis (Fetal Medicine Foundation), seksuaal- ja reproduktiivtervise alal Hollandis Utrechti Rahvatervise Koolis ja Amsterdami Ülikooli suveülikoolis ning mitmetel konverentsidel ning seminaridel erinevates maailma riikides. Eesti Pereplaneerimise Liidu ja Eesti Akadeemilise Seksuoloogia Seltsi asutajaliige.


Dr. Peeter Karits, naistearst


Lõpetanud 1988 a Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna ravi eriala ja 1989 a Tallinna Keskhaiglas internatuuri sünnitusabi- ja günekoloogia erialal. Töötas kuni 1995 a Keila Haigla sünnitus- ja günekoloogia osakonnas. 1995 aastast käesoleva ajani töötab kunstliku viljastamise spetsialistina AS Ferthal Lastetuse ja Meditsiinigeneetika Keskuses (Mai põik 4, Tallinn) ja naistearstina erahaiglas Fertilitas.

 

Omandnud kunstliku viljastamise lisaeriala Soome juhtivas lastetuse raviga tegelevas keskuses - Väestöliittos. Täiendanud ennast Euroopa ja ülemaailmsetel kehavälise viljastamise konverentsidel. Omab lisasertifikaate ultraheliuuringute ja loote üsasiseste invasiivsete uuringute alal (Meditsiinigeneetika Keskus, 1998 a).
Eesti Arstide Liidu ja Eesti Naistearstide Seltsi liige.


Kärt Maanas, vanemõde, seksuaalnõustaja


Lõpetas 1995. aastal Tallinna Meditsiinikooli meditsiiniõe erialal. Aastatel 2000-2001 omandas samas õendusalase kõrghariduse. Lõputööna tegi uurimuse teemal "Diabeet ja erektsioonihäired".

 

Aasatal 2001-2002 õppis Jyväskylä Kõrgemas Ametikoolis ja omandas seksuaalnõuastaja kutse. On Eesti Akadeemilise Seksuoloogia Seltsi liige.


Meelis Sütt , psühhoterapeut-seksuaalnõustaja

 
Lõpetanud 1999. aastal Tallinna Pedagoogikaülikooli psühholoogia erialal, pereterapeudi pädevus alates 2001. aastast. Töökogemus pärineb Tallinna Psühhiaatriahaiglast ja erapraksisest. Professionaalse Psühholoogia Erakooli õppejõud inimese seksuaalsuse teemal.

 

Osalenud regulaarselt mitmetel erialastel koolitustel, seminaridel ja konverentsidel Eestis ja teistes riikides. Käesolevalt täiendab end seksuaalteraapia koolitusprogrammi raames Helsingi rakenduskõrgkoolis. Kuulub Eesti Pereteraapia Ühingusse


esilehele :: prindi :: tagasi :: üles  

Mardi 3, I korrus, TALLINN, tel: 6 665 123 • gsm: 51 22 388